ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі показали, як за сприяння місцевої влади можна розгорнути бригаду територіальної оборони

22 Червня 2019, 14:07

В Одесі, в межах зборових заходів з командирами та начальниками штабів частин територіальної оборони Збройних Сил України, персонал обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки провів показові заняття з розгортання пункту прийому особового складу бригади, організації роботи штабу і облаштування підрозділів на житлових фондах місцевого самоврядування.

Збори відбулися під загальним керівництвом заступника командувача Сухопутних військ з територіальної оборони генерал-майора Анатолія Баргилевича.

– Сьогодні командири на власні очі побачили всі особливості облаштування місць, передбачених для роботи штабу управління територіальної оборони, і обладнання території для розміщення підрозділів, – розповів генерал-майор Анатолій Баргилевич.

Стосовно ж специфіки підрозділів тероборони він зазначив, що переважна більшість особового складу є резервістами, яких слід постійно навчати й готувати до виконання завдань за призначенням. Для цього необхідно напрацювати єдину методику вишколу, аби функціональний рівень підрозділів тероборони надалі досягав вищих рівнів ефективності.

Володимир Віват, «АрміяInform»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини