ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Громадськість занепокоєна станом військово-патріотичного виховання молоді

22 Червня 2019

У Києві чотирнадцять громадських організацій, які об’єдналися в Координаційну раду, уклали Меморандум про співпрацю у військово-патріотичному вихованні молоді та звернулись до Президента України, Голови Верховної Ради та Кабінету міністрів.

Громадськість консолідовано висловила органам влади занепокоєння з приводу відсутності відповідальної державної політики щодо військово-патріотичного виховання молоді, розпорошеності завдань з його виконання між низкою міністерств та відомств.

На думку Голови Координаційної ради Петра Мехеда, насамперед слід зосередитися на розробці конкретних програм і проектів у сфері молодіжної політики, запровадити постійний незалежний моніторинг та контроль за ефективністю їхньої реалізації. Наступний крок – утворити на базі Координаційної ради громадських організацій інституцію національно-патріотичного виховання, яка б узялась за вирішення проблем, які є у цій галузі.

Представник ГО учасників бойових дій та ветеранів силових структур «Борись!!!», волонтер і психолог Оксана Мазур презентувала присутнім на заході свою книжку «Стрес комбата». В ній авторка виклала результати польових досліджень у сфері психології та реабілітації бойової травми, які зробила під час перебування на передовій у 2014-2015 роках.

Руслан Ткачук
АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Патріотичне виховання