ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Переможці Національного оборонного хакатону

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Червня 2019, 15:29

У Києві завершився Національний оборонний хакатон. Протягом тижня представники сектору безпеки працювали над пошуком інноваційних рішень для покращення взаємодії між складовими сектору. Власний підхід для вирішення обраного завдання з моделювання, кодування або комбінованого типу учасники презентували в останній день змагань.

— Цьогорічний Хакатон пройшов з великим успіхом, — сказав голова відділу частот та СЗ інфраструктури Штабу ЗС штаб-квартири НАТО Герард Елзінга. — Хоча команди мали лише три завдання, ми побачили велике розмаїття в підходах до їхнього рішення та в кінцевих результатах. Одна з особливостей заходу, що тут зустрічаються представники багатьох ланок сектору безпеки і оборони — говорять один із одним, навчаються один в одного, а в результаті ламають існуючі бар’єри та вчаться співпрацювати.

Переможцем у змаганні з моделювання стала команда Повітряних Сил ЗС України. Друге та третє місця посіли відповідно команди Служби безпеки України та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Найсильнішою у змаганнях з програмування стала команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, а третє місце  посіла команда Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Перше місце у комбінованому змаганні виборола команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,