ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсанти Військового коледжу вшанували пам’ять конструктора та винахідника Олександра Засядька

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Травня 2019, 12:56 1

Захід з відзначення 240-ї річниці від дня народження конструктора перших вітчизняних  порохових ракет відбувся на базі Полтавського музею авіації та космонавтики. Учасниками та почесними гостями урочистостей стали відомі науковці, краєзнавці, історики, ветерани Збройних Сил і бойових дій, учнівська молодь та військовослужбовці гарнізону.

За словами директора закладу полковника запасу Андрія Пушкарьова, історична пам’ять про Олександра Дмитровича Засядька – бойового генерала, науковця та винахідника – є важливим елементом військово-патріотичного виховання нинішнього покоління захисників України.

– Крізь усе своє життя він проніс не тільки передбачення перспективи ракетних комплексів у військовій справі, а й любов до рідної Полтавщини, її культури, віру в силу духу та світле майбутнє України, – зазначив керівник музею у своєму привітальному слові. – І це дає ключ до розуміння важливості збереження і захисту нашої спадщини від посягань російського агресора сьогодні.

На знак вшанування пам’яті видатного земляка курсанти Військового коледжу пройшли урочистим маршем та поклали живі квіти до меморіальної експозиції.

Продовженням святкового заходу стала цікава та змістовна екскурсія, присвячена життєвому та бойовому шляху видатного конструктора. А учасники міського клубу технічної творчості здійснили показовий запуск аналогу першої порохової ракети, спроектованої за його кресленнями.

Відділення спеціальних кореспондентів (м. Харків)

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
Новини